🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

3.65ct Burmese Jadeite Jade Pair
| Weight: | 3.65ct |
| Colour: | Green |
| Origin: | Burma |
| Dimensions: | 7.0mm |
| Shape: | Round |
| Mineral: | Natural Jadeite |
| Clarity: | 7 |
| Treatments: | None |
| Hardness: | 7 |
| Weight: | 3.65ct |
| Colour: | Green |
| Origin: | Burma |
| Dimensions: | 7.0mm |
| Shape: | Round |
| Mineral: | Natural Jadeite |
| Clarity: | 7 |
| Treatments: | None |
| Hardness: | 7 |
$627.42
3.65ct Burmese Jadeite Jade Pair—
$627.42
Description
| Weight: | 3.65ct |
| Colour: | Green |
| Origin: | Burma |
| Dimensions: | 7.0mm |
| Shape: | Round |
| Mineral: | Natural Jadeite |
| Clarity: | 7 |
| Treatments: | None |
| Hardness: | 7 |




















