🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

2.32ct Burmese Jadeite
| Weight: | 2.32ct |
| Colour: | Green |
| Origin: | Burma |
| Dimensions: | 7.3mm |
| Shape: | Round |
| Mineral: | Natural Jadeite |
| Clarity: | 7 |
| Treatments: | None |
| Hardness: | 7 |
| Weight: | 2.32ct |
| Colour: | Green |
| Origin: | Burma |
| Dimensions: | 7.3mm |
| Shape: | Round |
| Mineral: | Natural Jadeite |
| Clarity: | 7 |
| Treatments: | None |
| Hardness: | 7 |
$178.24
2.32ct Burmese Jadeite—
$178.24
Description
| Weight: | 2.32ct |
| Colour: | Green |
| Origin: | Burma |
| Dimensions: | 7.3mm |
| Shape: | Round |
| Mineral: | Natural Jadeite |
| Clarity: | 7 |
| Treatments: | None |
| Hardness: | 7 |




















